Proč Skinoren?


Skinoren je účinný, dobře snášený a snadno použitelný léčivý přípravek na akné i u dospělých žen. Objevte zdravou pleť, ze které máte krásný pocit.

Máte i v dospělosti problematickou pleť?
Vyzkoušejte léčivý přípravek na akné Skinoren krém, který je k dostání bez lékařského předpisu.

Je účinný

Je účinný

Přípravek na akné Skinoren je účinný ve snižování počtu pupínků a zlepšování celkového stavu problematické pleti.
Může být používán dlouhodobě

Může být používán dlouhodobě

Akné u žen v dospělosti je chronické onemocnění, které často přetrvává nebo se vrací. Skinoren je proto vhodný pro dlouhodobé používání.
Je dobře snášen

Je dobře snášen

Přípravek proti akné Skinoren obsahuje léčivou látku, kyselinu azelaovou, která se vyskytuje na pokožce přirozeně.
Sedí vašemu životnímu stylu

Sedí vašemu životnímu stylu

Krém na akné Skinoren lze používat celý rok a v průběhu léčby lze i pobývat na slunci.

Přípravek proti akné Skinoren – působí v souladu s vaším tělem

Léčivou látkou Skinorenu je kyselina azelaová, což je látka, kterou produkují buňky kvasinky, vyskytující se přirozeně na povrchu pokožky člověka.
Kyselina azelaová – přirozený přístup k problémům s akné

Kyselina azelaová – přirozený přístup k problémům s akné

Kyselina azelaová je látka, vyskytující se běžně také v obilovinách, žitu a a ječmenu. Jak bylo zjištěno, kyselina azelaová ovlivňuje metabolismus kožních buněk a má antioxidační účinky, vychytává volné kyslíkové radikály, které způsobují poškození buněk. Tyto činnosti hrají roli v tom, jak dokáže kyselina azelaová účinkovat také v léčbě akné.

VÍCE
The Woman behind Skinoren

Žena, která objevila léčivou látku Skinorenu

Příběh kyseliny azelaové začal v laboratoři italské vědkyně, Dr. Marcelly Nazzarro-Porrové a jejích kolegů z dermatologického ústavu S Gallicano v Římě v roce 1982. Dr. Nazzarro-Porrová se svým týmem zkoumala farmakologické účinky kyseliny azelaové, když odhalila nečekanou výhodu – kyselina azelaová byla také velmi účinná proti akné.

JEDNODUCHÉ POUŽITÍ

/static/media/images/video.jpg
  • Vyčistěte a vysušte příslušnou oblast své pleti. Aplikujte přípravek pro léčbu akné Skinoren tak, že jej jemně vetřete do celé postižené oblasti (nejen na pupínky).
  • Používejte Skinoren každý den, vždy ráno a večer.
  • Nemějte obavy, pokud vás ze začátku trochu pálí kůže. Pokud je vaše pokožka podrážděná, používejte trochu méně Skinorenu nebo ho aplikujte pouze jednou denně, dokud podráždění nezmizí.
  • Výsledky byste měla vidět již za 4 týdny. Pro dosažení optimálních výsledků používejte Skinoren pravidelně po dobu několika měsíců.
  • Pokud se akné bude zhoršovat nebo pokud po 4 týdnech neuvidíte žádné zlepšení, přestaňte Skinoren používat a navštivte lékaře.